jim morrison vs val kilmer

11. september 2001.

Houston Oileri fännide jaoks on ka üks teine ​​kuupäev igaveseks nende hinge söövitatud:

3. jaanuar 1993.

1992. aasta Oilers mängis a 10-6 põhihooaeg , kauaaegsetest AFC Centrali rivaalidest vaid ühe mängu järel, Pittsburgh Steelers Houstoni esialgne NFL-i frantsiis lõpetas oma põhihooaja kodus 27-3 võiduga Buffalo Billsi üle, mis teenis neile Wild Card playoffi koha.

Nendele samadele arvetele lähevad Oilers vastu järgmisel nädalal AFC playoffide esimeses voorus.

Kuid need oleksid kaugel Astrodoomi kliimakontrollitud mugavusest ja oleksid sunnitud elementidega silmitsi seisma New Yorgis asuvas lumisel ja külmas Orchard Parkis.

SEOTUD: Siin on kümme parimat 90ndate mälestust, mida Houston hoiab igavesti

Houston alustas skoorimist kolme jardi pealelöögiga tagamängijalt Warren Moonilt laia vastuvõtja Haywood Jeffriesile. Kicker Al Del Greco lisapunkt viis Oileri 7: 0 juhtima.

Billsi ründaja Steve Christie väljakuvärav vähendas esimese veerandaja lõpuks seisuks 7-3.

Teisel veerandajal oli Oilersi skoor kolm vastuseta maandumist .

Moon viskas seitse jardi söödu Webster Slaughterile, 26 jardi Curtis Duncanile ja 27 jaardi Jeffriesile, et poolajaks Houston 28-3 edestada.

koljatis lind sööb tarantli suurust

Värava löömine jätkus kolmanda veerandi alguses, kuna ohutus Bubba McDowell tagastas Frank Reichi pealtkuulamise 58 jardi kauguselt, suurendades Oileri eduseisu 35-3-le.

Reklaam

Houston alustas pidustusi, oodates playoffide järgmist vooru, kus nad seisavad silmitsi vihatud Steelersiga.

Muidugi, nii mõnigi houstonlane mäletab, muutus Billsi karjääri varumees Frank Reich võluväel Joe Montanaks:

willard ford harrison ford poeg

SEOTUD: Houstoni spordiamet Campbelli, Olajuwoni ja Ryani austamiseks

Pärast seda, kui Kenneth Davis jooksis ühe jardi pikkuse jooksuga tagasi vahe 35-10-ni, viis Reich Billsi nelja sirge maandumisajani, sealhulgas kolm järjestikust puutetunnet laia vastuvõtja Andre Reedile.

Oilsi eduseis aurustus ja Bills juhtis mängu 38:35 seisuga 3:08.

Al Del Greco väljakuvärav viigistas mängu seisule 38-38, kui vähem kui minut oli jäänud mängu lisaajale saatmiseks.

Reklaam

Oilers võitis viske ja võttis palli enda 20 jardijoonel, kuid Warren Mooni vaheltlõige ja Jeffrisi näomaski karistus viisid Billsi hõlpsasse väljakule.

Christie 32-jardiline väljakuvärav andis Billsi võidu 41-38 ja Oilersi fännidele aastaid viletsust, mis kestis seni, kuni meeskond kolis 1996. aastal Tennessee'sse.

Arvede fännid nimetasid seda mängu tagasitulekuks.

Oilersi fännid mäletavad seda kui mängu, mis elab kurikuulus, kroonides ajutiselt ja visates Houstoni 'Choke City' rolli.